Panel partnerski Media i Galerie Pliki do pobrania Mapa strony
 
 
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona Głowna Produkty Outlet - końcówki kolekcji Outlet Bershka
 


Produkty
 
Kontakt z nami
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 604 231 247
 
Outlet Bershka

Najmłodsze dziecko Inditexu, stworzona w 1998 r. Błyskawicznie rosnące zainteresowanie obowiązującymi trendami mody, jak również pragnienie wyrażenia siebie przez ludzi młodych było motorem napędowym w projektach Bershki. Marka sprostała obranym przez siebie celom i w przeciągu dwóch lat ustabilizowała swoją pozycje na rynku otwierając w tym czasie ponad sto sklepów. Dziś, po ponad dziesięciu latach , sieć posiada blisko 600 sklepów w 42 krajach.     Obecne kolekcje Bershki są bardzo współczesne oraz trendy.

W ich skład wchodzą serie „casual” i „urban” wraz z bardzo różnorodnymi dodatkami takimi jak: paski, apaszki , buty, skarpetki oraz seria biżuterii kostiumowej. Ekipa projektantów Bershki , stworzona z pięćdziesięcioosobowej grupy profesjonalistów, stale pracuje nad rozpoznaniem preferencji , życzeń czy pragnień klientów oferując każdego roku blisko 4000 nowych produktów. Bershka staje się wykładnikiem mody , odzwierciedlając najświeższe trendy oraz wprowadzając w życie idee modnego ciucha , który nie musi być drogi.

 
Opis oferowanego produktu
 

Outlet Bershka.  Bershka charakteryzuje się  stradivarius outlet bogatą kolorystyką, oryginalnym wzornictwem , przystępną ceną. Poszczególne fasony występują w pełnym rozmiarze i różnych kolorach, dzięki czemu produkt dociera do szerszej grupy odbiorców. Towar jest nowy , z metką. Pochodzi z nadprodukcji oraz ze zwrotów powyprzedażowych , jest wybierany przez nas w magazynach producenta, przez co nie zawiera defektu.

Pakiety Bershki to minimum 100 sztuk, jednak już przy 200 egzemplarzach otrzymujecie Państwo pełną gamę fasonów danej kolekcji w niższej cenie. Przy większych zamówieniach oferujemy bardzo korzystne rabaty . W dziale galerii możecie Państwo z łatwością zapoznać się z oferowanymi przez nas produktami. Pragniemy zaprosić Państwa do naszych hurtowni w celu pełnego zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegółowe informacje
 

W przypadku pytań dotyczących oferty, zapraszamy do składania zapytań bezpośrednio z firmą Hurteco

BIURO:
e-mail: biuro@hurteco.pl

tel: +48 660 401 421
SPRZEDAŻ:
e-mail: sprzedaz@hurteco.pl
tel: +48 604 231 247(english speaking)W związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami prosimy podać adres email, na który mamy odesłać najbardziej aktualny cennik naszej oferty:

Imię, Nazwisko:
Email:
Telefon:
Twoje pytanie:

 
 
Nasza firma
Działamy na rynkach europy, azji i afryki:
 
Oferta i Produkty
 
Nowości i wydarzenia
 
HURTECO DLA DZIECI
31 maja, w Radomiu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka"...
Archiwum
 
Kontakt
 
Biuro Polska
e-mail: biuro@hurteco.pl
tel: +48 660 401 421
 
English speaking
e-mail: sprzedaz@hurteco.pl
mobil: +48 604 231 247
 
Strona Główna O firmie Produkty Kontakt   Copyrights 2024 HurtEco. All rights reserved