Panel partnerski Media i Galerie Pliki do pobrania Mapa strony
 
 
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona Głowna Produkty Outlet - końcówki kolekcji Outlet Stradivarius
 


Produkty
 
Kontakt z nami
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 604 231 247
 
Outlet Stradivarius
 
Jest rok 1994. Stradivarius ubiera kobiety poszukujące unikalnych, ekskluzywnych kreacji. W chwili obecnej marka pomaga swoim klientom w tworzeniu osobistej interpretacji, zachęca do używania własnej wyobraźni podczas dopasowywania elementów kolekcji. Dzięki zaangażowaniu , świetnie zorganizowanej pracy, jak również umiejętności zaspokojenia potrzeb swoich klientów firma w chwili obecnej posiada swoje sklepy w 43 krajach. Moda jest w stałym ruchu, jej esencja bazuje na blasku i stylu, którego kobieta pożąda. Duch Stradivariusa jest świeży, kobiecy i kreatywny. Stradivarius reprezentuje marzenia i fantazje w realnym świecie, urzeka w docieraniu do ludzi poprzez swoje projekty
 
Opis oferowanego produktu
 

Outlet Stradivarius , który Państwu oferujemy pochodzi ze stoków magazynowych w Hiszpanii. Cechami charakterystycznymi posiadanych produktów jest pełna gama rozmiarów oraz fasonów dostępnych w kilku, a czasem nawet kilkunastu kolorach. Ponadto nietuzinkowy krój oraz najwyższa jakość wykonania ubrań. A wszystko to przy umiarkowanych cenach sprawia, iż outlet stradivarius jest jednym z najbardziej cenionych towarów na rynku zarówno polskim, jak i międzynarodowym. Wszystkie oferowane ubrania posiadają oryginalną metkę wraz z firmową zawieszką.

stradivarius outlet Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom  outlet stradivarius sprzedawany jest w pakietach już od 100 sztuk, jednakże najbardziej optymalnym zakupem jest pakiet 200 sztuk i więcej,  dzięki czemu otrzymują Państwo towar w pełni skompletowany, zawierający wszystkie dostępne modele i rozmiary. Przy większych zamówieniach zapewniamy dogodne warunki, jak również korzystne rabaty. Zapraszamy również do działu galerii zdjęć, gdzie mogą Państwo zobaczyć przykładowe zdjęcia pakietów.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej hurtowni, gdzie nasz pracownik przedstawi oraz zaprezentuje Państwu naszą ofertę.

Szczegółowe informacje
 

W przypadku pytań dotyczących oferty, zapraszamy do składania zapytań bezpośrednio z firmą Hurteco

BIURO:
e-mail: biuro@hurteco.pl

tel: +48 660 401 421
SPRZEDAŻ:
e-mail: sprzedaz@hurteco.pl
tel: +48 604 231 247(english speaking)W związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami prosimy podać adres email, na który mamy odesłać najbardziej aktualny cennik naszej oferty:

Imię, Nazwisko:
Email:
Telefon:
Twoje pytanie:

 
 
Nasza firma
Działamy na rynkach europy, azji i afryki:
 
Oferta i Produkty
 
Nowości i wydarzenia
 
HURTECO DLA DZIECI
31 maja, w Radomiu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka"...
Archiwum
 
Kontakt
 
Biuro Polska
e-mail: biuro@hurteco.pl
tel: +48 660 401 421
 
English speaking
e-mail: sprzedaz@hurteco.pl
mobil: +48 604 231 247
 
Strona Główna O firmie Produkty Kontakt   Copyrights 2024 HurtEco. All rights reserved