Panel partnerski Media i Galerie Pliki do pobrania Mapa strony
 
 
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona Głowna Produkty Outlet - końcówki kolekcji Outlet ZARA
 


Produkty
 
Kontakt z nami
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 604 231 247
 
Outlet ZARA
Zara, to jedna z najbardziej znanych marek w branży odzieżowej. Podobnie, jak Stradivarius czy Bershka, należy do hiszpańskiej grupy Inditex, jednej z wiodących grup dystrybujących odzież na świecie. Powodem tak wielkiej popularności Zary jest z pewnością to, że kładzie nacisk na pełną satysfakcję klienta poprzez dbanie o poszczególne działy, na które składają się : design, produkcja , dystrybucja, oraz sprzedaż poprzez szeroko rozbudowaną sieć handlową. Wielkim atutem Zary jest niewątpliwie duży wkład firmy w przyjazną dla środowiska politykę firmy, co wiąże się z bezpośrednim oddziaływaniem na klienta poprzez jakość produktu, jak również jego cenę. Dzięki tej „zielonej” polityce, klient otrzymuje produkty wykonane z najwyższej jakości Eko-materiałów. Zara to marka, która pozwala na oryginalne wyrażenie siebie zarówno paniom, jak i panom, dzięki swej unikalności ,oryginalności oraz niebywałej otwartości na potrzeby klienta.
 
Opis oferowanego produktu
 

Zara występuje w pełnej kolorystyce, jak również rozmiarze. Ze względu na jej popularność na rynku europejskim posiadamy bardzo bogatą ofertę fasonów wiosennych oraz letnich. W skład kolekcji wchodzą bluzki , koszulki, tuniki, sukienki, sweterki, spódniczki, spodnie długie i krótkie. Produkty Zary świetnie dopasowują się do ciała, dając uczucie lekkości i świeżości. W naszej ofercie znajdują się kolekcje ekskluzywne, codzienne oraz sportowe. stradivarius outlet

Pakiety tworzymy wprost proporcjonalnie ,przez co poszczególne elementy kolekcji są w nich zawarte. Produkty tej marki sprzedajemy w pakietach już od 100 sztuk, lecz aby uzyskać pełną fasonowość produktu zachęcamy do zakupu pakietów liczących 200 sztuk i więcej. Oczywiście wraz ze wzrostem ilości maleje cena, więc z pewnością warto zastanowić się nad wielkością pakietu, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni. Każdy artykuł jest oryginalnie metkowany i posiada firmową zawieszkę. Produkt jest wybierany przez nas bezpośrednio u producenta, przez co gwarantujemy Państwu najwyższą jakość produktu.

Szczegółowe informacje
 

W przypadku pytań dotyczących oferty, zapraszamy do składania zapytań bezpośrednio z firmą Hurteco

BIURO:
e-mail: biuro@hurteco.pl

tel: +48 660 401 421
SPRZEDAŻ:
e-mail: sprzedaz@hurteco.pl
tel: +48 604 231 247(english speaking)W związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami prosimy podać adres email, na który mamy odesłać najbardziej aktualny cennik naszej oferty:

Imię, Nazwisko:
Email:
Telefon:
Twoje pytanie:

 
 
Nasza firma
Działamy na rynkach europy, azji i afryki:
 
Oferta i Produkty
 
Nowości i wydarzenia
 
HURTECO DLA DZIECI
31 maja, w Radomiu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka"...
Archiwum
 
Kontakt
 
Biuro Polska
e-mail: biuro@hurteco.pl
tel: +48 660 401 421
 
English speaking
e-mail: sprzedaz@hurteco.pl
mobil: +48 604 231 247
 
Strona Główna O firmie Produkty Kontakt   Copyrights 2024 HurtEco. All rights reserved