Panel partnerski Media i Galerie Pliki do pobrania Mapa strony
 
 
Aktualnie jesteś tutaj:   Strona Głowna Projekty unijne Informacje o projekcie
 


Projekty unijne
 
Kontakt z nami
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 604 231 247
 
Informacje o projekcie

 „Hurteco” Jakub Czernecki realizuje projekt, którego celem jest opracowanie innowacyjnej technologii proekologicznego wykorzystania odpadów włókienniczych w procesie recyklingu oraz nowego produktu materiału izolacyjnego o właściwościach termo izolacyjnych akustycznych o możliwych zastosowaniach w rozwiązaniach przemysłowych dekoracyjnych i wykończenia wnętrz.

Dzięki realizacji projektu innowacyjna technologia recyklingu odpadów tekstylnych zostanie wdrożona w działalności gospodarczej "Hurteco" Jakub Czernecki, umożliwi podniesienie konkurencyjności firmy w branży recyklingu. Wytworzony w wyniku wdrożenia produkt materiał izolacyjny będzie ekonomiczną alternatywą dla innych produktów wpływając na poprawę warunków do rozwoju przedsiębiorczości. Realizowany projekt przyczyni się do stworzenia kompleksowego rozwiązania zarządzania i przetwarzania odpadami opartego o innowacyjną technologię. Wpłynie pozytywnie na środowisko i zmiany klimatu poprzez wtórne wykorzystanie odpadów.

Projekt współfinansowany jest z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020. Wartość projektu: 476 010,00 zł, dofinansowanie 309 600,00 zł.

 
 
Nasza firma
Działamy na rynkach europy, azji i afryki:
 
Oferta i Produkty
 
Nowości i wydarzenia
 
Witamy na nowej stronie HurtEco
Niezmiernie miło nam poinformować, iż z dniem dzisiejszym ruszyła nowa strona internetowa......
Archiwum
 
Kontakt
 
Biuro Polska
e-mail: biuro@hurteco.pl
tel: +48 660 401 421
 
English speaking
e-mail: sprzedaz@hurteco.pl
mobil: +48 604 231 247
 
Strona Główna O firmie Produkty Kontakt   Copyrights 2022 HurtEco. All rights reserved